Salvadore Dali

Siatka Lista 

 1. Zegar - S.Dali - porcelanowy talerz ścienny

  Write Your Review

  Zapytaj o cenę
  Porcelanowy talerz ścienny z limitowanej kolekcji autorstwa Salvadora Dalego. Miękkość czasu zaklęta w surrealistycznym zegarze.
 2. Usta - S.Dali - broszka (replika)

  Write Your Review

  825,00 zł
  Rubinowe usta - to jedna z najefektowniejszych broszek, która przypomina o legendzie Marylin Monroe. 13 śnieżno-białych pereł otaczają szlifowane rubiny o średnicy 2- 4 mm.
 3. Słoń - S.Dali - broszka (replika)

  Write Your Review

  425,00 zł
  Słoń jest symbolem władzy, potęgi, męskości i roztropności. W ekscentrycznym projekcie Salvadora Dali korpus zwierzęcia ozdobiono 9 owalnymi rubinami oraz 2 akwamarynami.
 4. Oko czasu - S.Dali - broszka (replika)

  Write Your Review

  Zapytaj o cenę
  Fascynująca broszka w kształcie oka w oryginale wykonana jest z platyny, a źrenicą jest miniaturowy zegarek ozdobiony błękitną emalią. Osadzony w kąciku oka rubin swym kształtem przypomina łzę.
 5. Serce - plaster miodu - S.Dali - broszka (replika)

  Write Your Review

  Zapytaj o cenę
  Serce - plaster miodu - jest broszką, która powstała w 1949 roku. W  ażurowej  konstrukcji  z 18- karatowego złota osadzono 13 diamentów, które otaczają rubiny o średnicy 2-4.5 mm.Wnętrze broszki w kształcie serca wypełnione jest drobnymi diamencikami, a osadzone wśród nich rubinowe ziarnka przypominają miąższ owocu granatu, symbol miłości.
 6. Żywy Kwiat - S.Dali - broszka (replika)

  Write Your Review

  Zapytaj o cenę
  Oryginalna broszka "Żywy kwiat" to ntrygująca wieloramienna kompozycja powstała w 1959 roku. Wykonana jest z 18-karatowego złota, a powierzchnie ramion/płatków ozdabiają oszlifowane kryształki Swarovskiego. .
 7. Liście - S.Dali - kolczyki (replika)

  Write Your Review

  Zapytaj o cenę
  Ekstrawaganckie kolczyki w formie liści w pierwowzorze są surrealistyczną wizją dłoni ozdobionych rubinami.

Siatka Lista 

Loading...
Proszę czekać...